Usługi

Renowacja kościołów​

Specjalizujemy się w konserwacji i renowacji kościołów wewnątrz i na zewnątrz. Zajmujemy się przede wszystkim malowaniem kościołów. Zapewniamy także przegląd i naprawę orynnowania.

Mycie elewacji budynków​

Proponujemy kompleksowe odgrzybianie i mycie elewacji. Elewację czyścimy z zabrudzeń atmosferycznych i budowalnych. Glony niszczą elewację oraz sprawiają, że staje się ona mało estetyczna. Dzięki naszej pomocy pozbędą się Państwo wszelkich zanieczyszczeń z elewacji. Zastosowanie naszych podnośników przy tej usłudze niweluje konieczność rozstawiana rusztowań.

Zrębkowanie ​i frezowanie karpin

Usuwamy karpy po wyciętych drzewach przy użyciu specjalistycznej frezarki. Zajmujemy się również zrębkowaniem gałęzi. Wytworzony w trakcie zrębkowania materiał drzewny możemy pozostawić klientowi lub zutylizować.

Wycinka drzew​

Zajmujemy się pielęgnacją i wycinką drzew niezależnie od ukształtowania terenu, jak i lokalizacji. Dokonujemy wycinki drzew z wykorzystaniem podnośników i technik alpinistycznych w trudno dostępnych miejscach. Swoją pracę wykonujemy z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Pozostałe usługi

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo usługi takie jak: - odśnieżanie dachów, - montaż reklam wielkogabarytowych, - rozbiórka kominów.